سند اجاره ای ارزان

سند اجاره‌ ای ارزان برای زندانی

 

اگر شما از جمله افرادی هستید که در بستگان و آشنایان تان فردی زندانی است و برای آزادی او قرار وثیقه تعیین شده است و سند آپارتمان و ملک خاصی به نام تان نیست حتماً با سند اجاره ای آشنا شده اید.
برای آشنایی کامل با سند اجاره‌ای و کاربرد آن مقاله سند اجاره ای برای زندانی را مطالعه کنید.

 

سند اجاره ای ارزان قیمت

 

برای تهیّۀ سند اجاره ای ارزان قیمت می ‎‌توان از موسسات معتبر حقوقی مثل کارپردازان، سندگذار و موسسه دینا مشاوره گرفت. اما در نظر داشته باشید که هر کاری عرف و رویه‌ی خود را دارد و ارزانی بیش از حد بی حکمت نیست.

 

سند اجاره ای ارزان در تهران

 

موسسه حقوقی سندگذار و تیم وکلا در تهران و سایر شهرها و استانها نیز می‌تواند شمارا در امر اجاره سند یاری کند. اجاره سند ارزان در تهران اغلب برای ارائه ی وثیقه به مراجع قضائی کاربرد دارد. این ارائه وثیقه یا ضمانت به این معناست، زمانی که متّهم شرایط آزادی یا مرخصی از زندان را دارد ولی امکان تودیع قرار نداشته باشد، با قرارداد اجاره سند می‌تواند تا زمان صدور حکم بیرون از زندان باشد.‌

 

سند اجاره ای ارزان

 

نکات مربوط به اجاره سند ارزان

 

 قرار وثیقه از مهم ترین قرارهای کیفری است؛ به این صورت که بازپرس یا قاضی باتوجّه به نوع جرم و برای ضمانت حقوق شاکی و جلوگیری از فرار متهم، این قرار را صادر می کند.

در رابطه با فرایند و مراحل تهیّه سند اجاره ای ارزان قیمت در تهران، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •  گرفتن مشاوره‌ی تلفنی، پیرو اتّهام متّهم و میزان مبلغ لازم برای وثیقه
 •  مراجعه به مؤسسه های حقوقی، جهت تهیه سند و تنظیم قرارداد اجاره سند
 • ارائه مدارک و تضمینهای لازم توسط اجاره کننده سند
 •  مراجعه‌ی فرد سندگذار، همراه با اصل مدارک به شعبه ی مربوطه و طی شدن مراحل بازداشت سند

 

این روزها، چون اکثر مردم عادی ملک سند دار ندارند، یافتن سند اجاره ای ارزان برای وثیقه بسیار دشوار شده است. بسیاری از زندانیان نمی توانند وثیقه مناسب به دادگاه ارائه کنند. در نتیجه، سند اجاره ای می‌تواند راه گشای امر باشد. توصیه می‌شود خانواده های زندانیان با مؤسسات حقوقی معتبر مشورت کنند. این مؤسسات راهنمایی لازم را در خصوص استفاده از سند اجاره‌ای ارزان می‌نمایند.

 

قرارداد اجاره سند برای زندانی چیست؟

 

وکلا، متخصصان حقوقی به همه مراجعان خود توصیه می‌کنند که برای هرگونه توافق با دیگران، یک قرارداد کتبی با رعایت کلیه نکات حقوقی مرتبط منعقد کنند تا از بروز مشکلات حقوقی در آینده جلوگیری شود.

اجاره سند برای زندانی نیز نیاز به انعقاد قرارداد دارد. بدون تنظیم یک قرارداد معتبر و منطبق با قوانین، ممکن است در آینده برای هر یک از طرفین، مشکلات عدیده ای به وجود آورد.

برای قرار داد اجاره سند برای زندانی، که براساس ماده 10 قانون مدنی نگارش می‌شود، باید به دقت، مبلغ اجاره سند و زمان استفاده از آن را تعيين كرد. بهتر است مبلغی هم به عنوان وجه التزام تعیین شود تا در صورت نقض تعهد از سوی هر یک از طرفین، به طرف دیگر پرداخت گردد.

تنظیم هر نوع قراردادی، از جمله قرارداد سند اجاره‌ای ارزان برای زندانی، یک مسئله تخصصی است وباید زیر نظر متخصصان حقوقی نگاشته شود. در صورت نیاز به تنظیم قرارداد اجاره سند برای زندانی، توصیه می شود که با وکیل پایه یک یا متخصص حقوقی باتجربه در این زمینه مشورت کنید .

مجموعه سندگذار با در اختیار داشتن وکلا و کارشناسان حقوقی خبره و سابقه طولانی در تهیه سند اجاره‌ای ارزان، در تنظیم قرارداد سند اجاره ای برای زندانی  به شما کمک خواهد کرد.

 

اجاره سند ارزان برای شهرستان

 

سند اجاره ای در بسیاری از شهرها و استان‌های کشور قابل دسترس است. بسیاری از مردم با استفاده از سند ملک خود به فعالیت های اقتصادی می‌پردازند. مجموعه سند گذار بانک اطلاعاتی بسیار ارزشمندی از مالکان خوشنام مناطق مختلف کشور، در اختیار دارد که می تواند متناسب با نیاز خانواده متهمان یا زندانیان، در زمینه اجاره سند ارزان، به هم وطنان عزیز خدمت رسانی کند.

 

سند برای مرخصی

 

قرار وثیقه از جمله قرارهای تامین کیفری است که با صدور آن و تودیع وثیقه و صدور قرار قبولی وثیقه، زندانی می تواند به مرخصی برود.

مجموعه سند گذار این امکان را برای زندانیانی که سند در اختیار ندارند فراهم کرده است که بتوانند از مرخصی استفاده کنند.

در این صورت، متهم محبوس در زندان می‌تواند با تودیع وثیقه، به طور موقت آزاد شده و مرخصی بگیرد.

لازم به ذکر است که متهم باید در هر مرحله از رسیدگیِ پرونده، در دادگاه‌ها حضور داشته و در دسترس باشد.

 

سند برای زندانی مواد مخدر

 

سند برای زندانی مواد مخدر، به عنوان یک قرار وثیقه به منظور آزادی موقت زندانی از زندان صادر می‌شود. ممکن است شرایطی برای صدور قرار وثیقه برای زندانی مواد مخدر وجود داشته باشد. این شرایط می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 1. تصمیم دادرس برای صدور وثیقه، متناسب با میزان جرم، نوع جرم، مباشر یا معاون بودن در جرم
 2. درج شرایطی برای آزادی موقت: قاضی ممکن است شرایطی برای آزادی موقت قرار دهد، مانند محدودیت در حرکت و یا تحت نظارت قرار گرفتن توسط مأموران پلیس و…

در نهایت، باید توجه داشت که هرگونه قرار وثیقه برای زندانی مواد مخدر، باید توسط مقام قضایی صادر شود و تمام اسناد باید دارای برگه کارشناسی باشند.

 

قیمت اجاره سند در تهران

 

پاسخ به سوال قیمت اجاره سند در تهران چه قدر می‌باشد؟، ممکن نیست. زیرا قیمت اجاره سند چه در تهران چه در سایر شهرها، ثابت و قطعی تعیین نمی‌شود. قیمت سند اجاره ای بستگی به توافقات بین سندگذار و متقاضی و میزان وثیقه تعیین شده از سوی بازپرس یا دادرس دارد و معمولا توسط کارشناسان محاسبه می‌شود.

مجموعه سند گذار با تجربه ۱۷ ساله در زمینه سند اجاره‌ای برای زندانی، به دنبال کاهش دغدغه‌های خانواده‌ها، با مناسب‌ترین نرخ، سعی در یاری رساندن به ایشان دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به اجاره سند برای زندانی در تهران، سند اجاره ای ارزان برای زندانی می‌توانید با تیم حقوقی سندگذار تماس بگیرید.

مجموعه سند گذار با دریافت یک فقره چک یا سفته به میزان قرار تعیین شده جهت ضمانت، سند گذاری را با بیشترین سرعت و کمترین قیمت ممکن در تهران  انجام می‌دهد.
برای مشاهده روزانه آگهی‌ اسناد موجود، اینستاگرام سندگذار را دنبال کنید.

توجه داشته باشید که سند اجاره ای برای آزادی زندانی ممکن است توسط هر کسی و با هر قیمتی ارائه شود. اما سند اجاره ایِ ارزانی مورد اطمینان است که فقط مؤسسات حقوقی معتبر، در اختیار شما قرار دهند.

این مؤسسات به واسطه کارشناس، قیمت های اسناد را تعیین کرده و از ورود ضرر و زیان به ارباب رجوع و متقاضی سند جلوگیری می‌نمایند.

مجموعه سند گذار آماده است تا شما را در امر آزادی عزیزانتان کمک و راهنمایی نماید. با ما در تماس باشید.

4 نظرات

 • مسعود میرزاخانی

  اکتبر 14, 2023 - 7:44 ب.ظ

  سلام خسته نباشید سند ارزان قیمت جهت وثیقه به ارزش ۷۰۰ میلیون تومن واسه دادگاه‌ میخوام ۰۹۳۳۳۳۲۰۱۴۷

 • اجاره سند و وثیقه چه شرایط و کاربردی دارد

  آوریل 24, 2024 - 7:53 ب.ظ

  […] در برخی موارد اشخاص دارای یک یا چند سند هستند که بدون استفاده در کشو خانه قرار داده شده است. سند اجاره ای ارزان […]

 • اجاره سند برای تعزیرات 1401 - تیم وکلای کارپردازان

  می 7, 2024 - 8:24 ب.ظ

  تعریف وثیقه  هم مال منقول را شامل میشود و هم غیر منقول. وثیقه به این معنی است، در صورتی که متهم در جلسات رسیدگی حاضر نشد یا در صورت قطعی شدن حکم متهم و همچنین معرفی نکردن متهم شخص ضامن به پرداخت کردن جریمه مجبور می شود. سند اجاره ای ارزان

 • گرفتن اجاره سند|سال 1401 |

  می 12, 2024 - 8:10 ب.ظ

  […] پس از تایید و پوشش مبلغی قرار و انجام مراحل اداری کار، با نامه صادره از شعبه مربوطه، زندانی آزاد می‌گردد. سند اجاره ای ارزان […]

پیام بگذارید