ما با اطمینان و قانونی کار شما را انجام می دهیم

سندگذار نامی است آشنا و باسابقه در زمینه اجاره سند که متشکل از تیمی بسیار گسترده از مالکین سند در سرتاسر کشور است. سندگذار فعالیت خود را از سال 1385 و با تعداد محدودی از صاحبین سند آغاز نموده و به پشتوانه حسن سابقه و همچنین اعتمادی که توانسته است در بین مراجعین خود کسب کند تیم خود را به مرور زمان گسترده تر نموده و در حال حاضر با داشتن سند در اکثر قریب به اتفاق نقاط کشور و عموم شهرستان ها، عنوان بزرگترین تیم سندگذار با بالاترین جامعه آماری را از نظر تعداد خدمات دهندگان در کشور داراست.

سندگذار را می توان به عنوان سردمدار و بنیان گذار فعالیت سندگذاری در قالب موسسه ای رسمی و قانونی در کشور معرفی نمود که با جلب رضایت صددرصدی و دو سویه، هم از طرف مالکین سند و هم از طرف متقاضیان سند اجاره ای، توانسته است نام خود را در صدر مؤسسات و فعالین این حوزه قرار دهد. سندگذار در حال حاضر عضو و زیرمجموعه ای از بنیاد حقوقی تیم وکلا است که این تیم با عنوان موسسه کارپردازان امید داد به شماره 54853 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است. سابقه ای 17 ساله در زمینه اجاره سند، گستردگی فعالیت در سرتاسر کشور، شناخت کامل نسبت به روند صفر تا صد معرفی سند به مراجع قضایی و شرایط و ضوابط حاکم بر آن، کسب رضایت و اعتماد در بین مراجعین و سندگذاران همه از مبانی موفقیت تیم ماست.

حوزه فعالیت سندگذار دادسراها، دادگاهها و فروشگاههای زنجیره ای هستند. افرادی که علیه آنها در مراجع قضایی پرونده ای تشکیل شده و قرار وثیقه ملکی صادر شده و عاجز از معرفی سند ملکی هستند یا افرادی که در زندان به سر می برند و خواستار استفاده از مرخصی زندان هستند و فاقد سند ملکی اند، همچنین کسانی که قصد دارند شعبه ای از فروشگاههای زنجیره ای را در محله خود افتتاح نمایند همگی نیازمند معرفی سند ملکی هستند.

 

مزایای تیم سندگذار نسبت به سایر رقبا به شرح ذیل می باشد:


   قریب به 17 سال سابقه در زمینه اجاره سند و آشنایی کامل با شرایط و مقررات حاکم بر معرفی سند ملکی و توقیف آن نزد مراجع قضایی

v   کمتر بودن مبلغ تعرفه حق الاجاره نسبت به سایر رقبا

v   فعالیت در موسسه ای ثبت شده و کاملا قانونی

v   فعالیت در ذیل بنیاد حقوقی تیم وکلا و نظارت کامل تیمی از حقوقدانان بر روند قرارداد و سیر مراحل تودیع سند

v   گستردگی تیم سندگذار و بانک سند و تنوع در املاک از نظر قیمت

v   در اختیار داشتن سند در سرتاسر کشور و امکان معرفی سند در تمامی مراجع و حوزه های قضایی تهران و شهرستان ها

v   انجام روند معرفی سند ملکی، ارجاع به کارشناسی و تعیین قیمت و توقیف سند در کوتاهترین زمان ممکن

v   ارائه اسناد ملکی تک برگ مطابق با آخرین مقررات و بخشنامه های موجود در قوه قضاییه

v   ارائه خدمات مشاوره حقوقی و وکالت در کنار خدمات اجاره سند به متقاضیان

 

همچنین خدمات این موسسه محدود به سند نمی شود بلکه در زمینه حقوق و وکالت نیز حرف برای گفتن دارد و با در اختیار داشتن وکلای مجرب پایه یک دادگستری به خدمات حقوقی می پردازد.

کاملا قانونی و مورد اطمینان
تحت نظر کارشناسان خبره
سرعت عمل بالا
انصاف و رعایت حال موکل
ما با قلبمان از شما محافظت میکنیم❤️
بهترین وکیل تهران
آیا به دانستن بیشتر در مورد ما مایل هستید؟

ما با خدمات پیشرفته مشتریان خود را در خط مقدم حوزه خود قرار می دهیم.

نه تنها در ادعا بلکه در عمل هم باهمراهی تا آخرین لحظه و احساس تعهد و مسئولیت پذیری این شعار را ثابت کرده ایم که ما با قلبمان از شما محافظت میکنیم