اجاره سند در تهران

اجاره سند در تهران

مقدمه

تعداد بسیار زیادی از افرادی که در شهر تهران و حوالی آن سکونت دارند مستأجر بوده و فاقد هرگونه ملک و املاکی در این شهر می باشند. قیمت بالای املاک در تهران منجر به این شده است که بسیاری از ساکنین قادر به خرید ملک نباشند. از طرفی بسیاری از ساکنین تهران ممکن است درگیر پرونده های قضایی شده باشند که برای جلوگیری از بازداشت لازم باشد سند ملکی به عنوان وثیقه به دادگاه معرفی نمایند. در این موقعیت است که موضوع اجاره سند برای زندانی در کانون توجه قرار می گیرد و افرادی که نیاز به سند ملکی جهت ارائه به دادگاه دارند پی به اهمیت این موضوع می برند. بسیاری از مراجع قضایی در تهران اعم از حقوقی و کیفری در زمان اخذ وثیقه تأکید دارند که متهم یا زندانی برای رهایی از بازداشت و زندان یا استفاده از مرخصی، باید سند ملکی واقع در تهران معرفی نماید و سند ملکی واقع در شهرستان برای این دسته از مراجع غیرقابل قبول می باشد. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در استان یا شهر تهران نیاز به سند ملکی تهران دارید و به دلایلی همچون نداشتن مال غیرمنقول در تهران، ملک سنددار یا دارای ارزش مدنظر مرجع قضایی از معرفی سند بازمانده اید پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب با ما باشید تا شاید بتوانیم برای حل این مشکل راهی برای شما پیدا کنیم.

تعاریف

اجاره سند در تهران مفهومی است که نیازی به تعریف نداشته و به وضوح مشخص می باشد که چه مطلبی را بیان می کند. اما برای اینکه ابهامات شما برطرف شود مختصری راجع به این موضوع با شما صحبت می کنیم. اگر شما قصد سکونت در شهر تهران را داشته باشید اولین اقدامی که انجام می دهید مراجعه به سایت ها، روزنامه ها، بنگاههای معاملاتی املاک است به منظور بررسی قیمت ها و شرایط قرارداد اجاره در یک محله ای که قصد سکونت در آن را دارید. پس از اینکه مورد خاصی که با بودجه و شرایط مالی شما پیدا شد به بنگاه مربوطه مراجعه می کنید و قرارداد اجاره را می بندید و با تحویل کلید در آن آپارتمان ساکن می شوید. اجاره سند هم تا حدودی به اجاره املاک شباهت زیادی دارد. با این تفاوت که شما آنچه را به اجاره میگیرید و از منافع آن بهره مند می شود خود سند ملکی است نه آپارتمان، خانه یا زمین.

سند ملکی نوشته ای است رسمی که توسط مأمور رسمی دولت تنظیم و در دفتر املاک سازمان ثبت املاک ثبت رسمی شده و دارای هویتی قانونی و دلیلی کاملا معتبر و قانونی برای اثبات مالکیت شما بر ملکی است که مشخصات آن در سند درج شده است. این سند رسمی دارای ارزش و اعتبار قانونی بوده و در تمامی مراجع قضایی به عنوان دلیل مالکیت شناخته می شود. یکی از معتبرترین راههای اخذ ضمانت گرفتن سند ملکی در رهن است. تمامی بانک ها و مراجع قضایی اخذ سند ملکی به عنوان ضمانت را تنها راه مطمئن و بدون ریسک برای خود می دانند و در قبال آن حاضر به پرداخت وام های سنگین و یا آزادی زندانی هستند.

دلیل ارزش و اعتبار بالای سند ملکی نزد بانکها، مراجع قضایی و مراجع دولتی این است که مالکیت شخص مالک از هرگونه خدشه و ایرادی مبرا بوده در آن تزلزلی وجود ندارد. سند رسمی نشان از این است که ساختمان، زمین، ملک تجاری موضوع سند هیچ گونه تخلفی از مقررات ساختمانی نداشته و دارای مجوزهای لازم و قانونی است. اگر زمانی لازم باشد این ملک توسط بانک یا مرجع قضایی به مزایده و فروش گذاشته شود با مشکلی مواجه نخواهند بود. همه این موارد است که به سند رسمی ملک ارزش و اعتبار داده است. در قرارداد اجاره سند، این ارزش و اعتبار که یکی از منافع سند رسمی است به نفع شخص دیگری نزد مراجع قضایی به عنوان ضمانت ارائه می شود.

 

اجاره سند در تهران
اجاره سند در تهران

سند اجاره ای در تهران

مجموعه ما اجاره سند در تهران را می‌تواند به صورت فوری و در کمترین زمان ممکن وثیقه مورد نیاز شما در اختیارتان قرار دهیم مجموعه ما اجاره سند در تهران را بدون دغدغه انجام می دهد و میتواند سند های تک برگ شش دانگ و دارای پایان کار را برای شما در دادگاه یا دادسراهای تهران تحویل دهد تا کارتان بدون دردسر به اتمام برساند.

تیم ما سند اجاره ای در تهران را برای تمامی دعاوی مانند دعاوی تعزیراتی، مواد مخدر، کلاهبرداری و انجام می دهد.

_همینطور برای تمامی دادگاه ها یا دادسراها ویا حتی دادگاه های ویژه در اختیارتان قرار دهد.

_سند اجاره ای در تهران برای شهروندان تهرانی، برای دریافت شعبات فروشگاه های زنجیره ای نیز به کار می آید.

_ما این کار را به علاوه راه اندازی دفاتر پیشخوان دولت، دفاتر اسناد رسمی و یا خدمات قضایی و حتی پلیس 10+ نیز با اجاره سند در تهران را انجام دهیم.

 دادگاه ها و دادسرا های عمومی و انقلاب

از آنجا که دفتر ما در تهران، قلب تبنده و پایتخت ایران قرار دارد، در صورتی که برای شخصی مشکلی در این دادگاه ها و یا دادسراهای عمومی و انقلاب اتهام برایش وارد شود و به وثیقه نیاز مبرَم داشته باشند می توانند به دفتر ما در سعادت آباد مراجعه فرمایند و ما برایشان سند اجاره ای مورد نظرشان درشهر تهران پیدا می کنیم و در اختیارشان قرار دهیم.

دادگاه ها و دادسراهای ویژه

هرگاه شخصی در دادگاه ها یا دادسراهای ویژه پرونده ای داشته باشند ما پشتیبانشان هستیم.

اگر متهمین در دادگاه های ویژه مثل ویژه روحانیت، ویژه نظامیان، ویژه جرایم پزشکی و نیازی به همراهی ما داشته باشند ما برایشان سند اجاره ای در تهران را انجام می دهیم و به عنوان ضمانت به آنها تحویل دهیم ما پشتیبانشان هستیم و صفر تا صد کار سند اجاره ایشان را در شهر بزرگ تهران انجام می دهیم.

اجاره وثیقه در تهران

برای خروج متهمین تهرانی از دادگاه یا دادسرا و یا حتی زندان و بازداشتگاه که شخص متهم تواند کاری انجام دهد اگر که ضمانتی باشد اجاره وثیقه در تهران برای این موضوع است تا بی گناهی خود را به اثبات برساند.

-در صورت احضار متهم اگه حضور به عمل نیاورد بازپرس حکم جلب بدون عذر موجه را صادر می کند.

_اجاره وثیقه در تهران توسط تیم حرفه ای ما ساده ترین حالت ممکن صورت می گیرد.

و مجموعه ما با پشتوانه ای که دارد می تواند کار شما را تهران تا ۴۸ ساعت کاری انجام دهد و در اسرع وقت عزیزان شما به خانه راهی کند.

 

اجاره سند در تهران

وثیقه اجاره ای در تهران

اگر شخص نتواند وثیقه اجاره ای در تهران بیابد چه کار باید انجام دهد؟ وثیقه اجاره ای در تهران به دلیل افزایش قیمت ملک در این شهر گران است و یافتن آن برای اشخاصی که نمیتواند پول زیادی بپردازند کمی سخت می شود در این راستا وثیقه اجاره ای در تهران توسط تیم حاذق وکلای ما با قیمت مناسب در سریع ترین زمان ممکن صورت می پذیرد و کار اجاره سند در تهران خود را به ما بسپارید که دیگر پشیمان نخواهید شد و مطمئن باشید سند اجاره ای مناسب را در دفتر ما می توانید به سهولت پیدا کنید.

_اجاره سند وثیقه ای در تهران آماده تودیع می باشد!

در این مبحث ملک مورد باید:

1-آزاد باشد.

2-قابلیت معامله داشته باشد.

_در بعضی دادسراها سندهای مازاد نیز پذیرفته می شود.

اجاره سند برای امور مختلف

تیم اجاره سند در تهران بلافاصله و در کمترین زمان ممکن ضمانت لازم را در اختیار شما قرار می دهد تا به دادگاه یا دادسرای تهران تحویل داده شود تا کار شما بدون مشکل انجام شود.

تیم ما اجاره سند در تهران را برای هر گونه رسیدگی قضایی مانند پرونده کیفری، مواد مخدر، کلاهبرداری و غیره و همچنین برای هر دادگاه یا دادسرا یا حتی دادگاه ویژه در اختیار شما قرار می دهد.

از اجاره سند در تهران برای شهروندان تهرانی نیز می توان برای اخذ شعبه فروشگاه های زنجیره ای استفاده کرد و ما این کار را علاوه بر برای زندانی برای راه اندازی دفاتر دولتی، دفاتر اسناد رسمی یا قضایی و حتی پلیس 10+ امور اجاره سند در تهران برای شما صمیمانه انجام می دهیم .

اجاره سند در تهران

اجاره وثیقه برای متهم در تهران

اگر نمی توانم سند اجاره ای خود را در تهران پیدا کنم چه باید بکنم؟ اجاره سند در تهران به دلیل افزایش قیمت ملک در شهر گران است و کسانی که توانایی پرداخت هزینه های زیادی را ندارند می توانند آن را پیدا کنند، برای اجاره سند در تهران به ما اعتماد کنید و پشیمان نخواهید شد. اطمینان داشته باشید که می توانید به راحتی سند اجاره ای مناسب را در دفتر ما پیدا کنید.

هدف از اجاره سند در تهران، تضمین خروج متهمان تهرانی از دادگاه یا دادسرا یا حتی زندان و بازداشتگاه در زمانی است که متهم بتواند برای اثبات بی گناهی خود اقدام کند و در صورت احضار متهم، در غیر این صورت به نظر می رسد بازپرس بدون دلیل موجه دستور توقیف صادر می کند.

اجاره سند در تهران توسط تیم حرفه ای ما بسیار آسان شده است و مجموعه ما با حمایتی که داریم می تواند کار اجاره سند در تهران را در مدت 48 ساعت کاری انجام دهد و شما عزیزان را در اسرع وقت به منزل بفرستد و کار غیرممکن را ممکن سازد.

قرار سند اجاره از طرف دادگاه یا دادسرا به دو صورت برای جلوگیری از فرار یا عدم حضور متهم در دادگاه صادر می شود:

 به دستور بازپرس، اما به دلیل عدم تامین

درخواست مرخصی زندانی یا متهم و صدور از مرجع قضایی.

اجاره سند در تهران در مجموعه تخصصی ما برای مواردی است که در هیچ یک از موارد فوق نمی توانید اجاره وثیقه در تهران برای زندانی به دفتر ما بیابید که در آنجا به تیم ما مراجعه کرده و اجاره سند در تهران را از ما اجاره کنید.

ما برای اجاره سند در تهران در تلاش به کمک شما هستیم و می توانید سند مورد نیاز خود را در دفتر ما اجاره کنید و در کار اجاره سند تا اتمام مرحله بازداشت سند در دفتر اسناد کنار شما خواهیم بود.

فرآیند اجاره سند در تهران

اگر قصد اجاره سند برای ارائه به مراجع قضایی را دارید، بهتر است مراحل را به دقت و اصولی طی کنید تا بتوانید تمامی مراحل مربوط به اجاره سند در تهران را بدون مشکل انجام دهید:

گام اول) مشاوره در زمینه اجاره سند

اولین قدم بررسی شرایط پرونده، نوع جرم و شدت جرم است، در صورت امکان اجاره سند در تهران، برای این کار می توانید برای اجاره و ضمانت نامه اقدام کنید.

مرحله دوم) تنظیم قرارداد اجاره

برای اجاره سند در تهران باید با شخص حقوقی قرارداد ببندید، در این قرارداد مواردی مانند مدت اجاره سند و ضمانت، مبلغ اجاره سالانه، ضمانت نامه های لازم، چگونه می توان کار را انجام داد، مانند تمدید اجاره سند و ذکر می شود.

مرحله سوم) کارشناسی سند

در این مرحله صاحب سند به همراه اصل مدارک به دادسرا یا دادگاه مورد نظر شما مراجعه و نامه کارشناس و دستگیری سند از مرجع قضایی دریافت می شود. معمولاً این مرحله 1 تا 3 روز کاری طول می کشد.

مرحله چهارم) اخذ تاییدیه لازم برای اجاره سند در تهران

در صورتی که سند تهران آماده بازداشت باشد،  باید بعد از بازداشت و تقدیم آن سند، اجاره بهای کل مدت سال را در تهران بپردازند و چند نفر از اعضای خانواده و آشنایان نیز باید پشت سفته یا چک به عنوان ضامن امضاء کنند. در این صورت صاحب سند آماده است تا سند مالکیت خود را برای شما به مرجع قضایی ارائه کند.

 

اجاره سند در تهران
اجاره سند در تهران

شرایط اجاره سند در تهران

با توجه به شرایطی که گفته شد، پیدا کردن سند اجاره در تهران برای زندانیان یا خانواده‌هایشان ممکن است دشوار باشد و حتی ممکن است به دلیل این شرایط، نتوانند سند را پیدا کنند. اما تیم ما در تمام شعبات خود حضور دارد و آماده است تا با ارائه خدمات اجاره سند در تهران، به آزادی زندانیان کمک کند. ما سعی می ‌کنیم سندهای مناسب با شرایط بازپرس را برای شما تأمین کنیم و در بعضی موارد، برخی از مجموعه‌های اجاره سند، شرایط دشوار برای شما قائل هستند. تیم ما با بهترین شرایط، اجاره سندهای مناسب را برای زندانیان فراهم می‌کند و در این رابطه، چک یا سفته به مبلغ سندهمراه با امضاء ضامنان آشنا به زندانی، به عنوان ضمانت قرار می‌گیرد.

ساکنین تهران برای اجاره سند وثیقه ای در تهران می توانند قرار وثیقه خود را از میلیون تا میلیارد با تمام شرایط قابل پذیرش قانون و مراجع قضایی را از تیم حرفه ای ما با سابقه درخشان و حداقل 17 ساله در خواست کنند تا در اسرع وقت امور  شما در تهران انجام شود.

نتیجه گیری

هر خانواده ای ممکن است با پدیده زندان مواجه شود. زندان مختص مجرمین خطرناک نبوده و هیچ کس نباید خود را مصون از این بداند که هیچ گاه پایش به زندان باز نخواهد شد. زندان محلی برای نگهداری مرتکبین جرایم غیرعمد همانند تصادفات رانندگی و همچنین بدهکاران مالی می باشد. هر شخصی در زندگی خود ممکن است دچار ورشکستگی، ضرر و زیان و خسارت های مالی شود و این شرایط به میزانی حاد و مشکل ساز شود که فرد را با پرونده دادگاهی مواجه کند. اگر شما دوست عزیز که این مطالب را ملاحظه می نمایید با موضوع زندان در تهران مواجه شدید و وفق مقررات قانونی امکان آزادی زندانی یا مرخصی گرفتن وی در قبال تودیع وثیقه وجود داشت پیشنهاد کارساز و راهگشای ما به عنوان تیم سندگذار این است که با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید و ضمن اخذ مشاوره و آشنایی با مقررات حاکم بر اجاره سند در تهران، با اجاره سند تهران از بانک سندگذار ما مشکل خود را مرتفع نمایید و نعمت آزادی را به شخص محبوس بازگردانید. همانطور که گفته شد تیم ما با سابقه ای قریب به 17 سال دارای تجربیات گرانبهایی در زمینه اجاره سند بوده و بر مقررات آن تسلط کامل داشته و سندی را به شما معرفی می نماید که بدون هیچ گونه مشکل کارشناسی بتوانید در سریع ترین زمان ممکن مراحل وثیقه گذاری را انجام داده و پس از توقیف ملک، زندانی را از حبس نجات دهید.

 

8 نظرات

 • اجاره سند برای زندانی: فوری |توضیحات جامع - تیم وکلای کارپردازان

  نوامبر 26, 2023 - 3:00 ب.ظ

  […] علی رغم فرض برائت، دستگاه عدالت کیفری به منظور تکمیل تحقیقات، ناگزیر از بازداشت برخی متهمان در طول تحقیقات مقدماتی است. اجاره سند در تهران […]

  • admin

   دسامبر 14, 2023 - 2:10 ب.ظ

   سلام وخداقوت متاسفانه صحبت شما کاملا درسته و در بعضی از موارد اختلاف سلیقه زیاده و نمیشه کاریش کرد. فقط یه وکیل کاربلد بگیرید که بتونه از حقوق تون درست دفاع کنه

 • سهیلی

  ژانویه 3, 2024 - 1:33 ب.ظ

  از چه مبلغی سند دارید؟

 • Kamyab

  ژانویه 3, 2024 - 1:51 ب.ظ

  سلام علیکم
  من حدود چهار سال پیش از شما سند گرفتم و تا دو دوره هم تمدیدش کردم
  رضایت مطلوب از همکاری موسسه داشتم.

 • fr

  ژانویه 4, 2024 - 9:46 ق.ظ

  سلام‌وقت بخیر
  چند روزه کار سندو انجام میدید؟

 • اسفندیار

  ژانویه 6, 2024 - 7:54 ب.ظ

  سلام
  سند شهرستان رو برای آزادی متهم ما قبول نکردند. میگن فقط سند تهران. والا ما تو تهران ملک نداریم. آشنا هم نداریم. شما سند تهران 5 میلیاردی دارید؟ هزینه اش چقدر میشه؟

 • اجاره سند برای شهرستان ها

  می 12, 2024 - 1:59 ب.ظ

  […] اجاره سند یکی از روش‌هایی است که می‌توانید با استفاده از آن ضمن اینکه روند قانونی پرونده خود را حفظ کنید در طول بررسی شکایت موضوع دادگاهی از صدمات روحی و اجتماعی بازداشتی مصون بمانید. در اغلب پرونده‌های دادگاهی و شکایت‌های صورت گرفته به فرد متهم، پروسه‌ای وجود دارد که طی آن بازپرس قانونی به بررسی پرونده و سند و مدارک موجود می‌پردازد. اجاره سند در تهران […]

 • گرفتن اجاره سند|سال 1401 |

  می 12, 2024 - 7:53 ب.ظ

  […] ۱ سال می باشد که در پایان این مدت با توافق طرفین قابل تمدید است. اجاره سند در تهران […]

پیام بگذارید