شرایط اجاره سند و سند اجاره ای

شرایط اجاره سند و سند اجاره ای برای زندانی

آیا اطلاعات کاملی در رابطه با شرایط اجاره سند و سند اجاره ای برای زندانی ها دارید؟

با ما همراه باشید… .

ما در این مقاله می خواهیم به اطلاع شما بزرگواران برسانیم که اجاره سند و سند اجاره ای برای زندانی ها چه شرایطی را داراست.

وثیقه در اصطلاح عام همان سند می باشد که به خریدار به واسطه فروش از فروشنده منتقل می شود. محل تنظیم سند در دفتر خانه اسناد رسمی که گاهی به صورت بازداشت در دفتر ثبت اسناد رسمی در می آید که این زمانی است در دادگاه نیاز به وثیقه برای ضمانت زندانی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع رهایی شخص زندانی بوسیله سند وثیقه ای بدین ترتیب است که زندانی تا زمان دادگاه خود در بیرون زندان می ماند ولی در زمان جلسه دادگاه باید حضور پیدا کند و جوابگوی اتهام خود باشد و یا ادله ای را تحویل دادگاه دهد که شاید محکومیتش کم یا بخشیده شود اما نتواند بی گناهی خود را ثابت کند باید به زندان بازگردد. سند های اجاره ای علاوه بر آزادی گاه برای مرخصی نیز انجام می شود این سند ها برای جلوگیری از فرار متهم در زمان مرخصی می باشد. اجاره سند های وثیقه هم می تواند توسط خانواده زندانی و هم گاها توسط خود زندانی صورت پذیرد. تا آخر مطالب را مطالعه فرمائید تا اطلاعاتی را درباره شرایط اجاره سند و سند اجاره ای برای زندانی هایتان کسب کنید.

دراین قسمت می خواهیم درباره این بنویسیم که یک سند برای دادگاه که قرار است به عنوان وثیقه برای ضمانت گذاشته شود و مهر بازداشت بخورد باید چه شرایط یا چه ویژگی هایی داشته بادش که مورد پسند مرجع قضایی باشد.

اول از این که باید گفت که میزان وثیقه با مرجع قضایی تعیین می گردد ولی خانواده زندانی یا خود زندانی می توانند نوع وثیقه را مشخص کنند ولی در کل تأئید آن با شرایط مدنظر بازپرس می باشد که بعضی از این شرایط به شرخ ذیل می باشد:

  1. سند نباید از میزان خسارت های وارده کم تر باشد.
  2. برخی از مراجع قضایی سند بازداشت شده یا مهر خورده نمی پذیرند.
  3. برخی از مراجع قضایی سند های خارج از محدوده قضایی خود را قبول نمی کنند.
  4. سند ها باید دارای پایان کار باشد و به اصطلاح دارای عرصه و اعیان باشد.
  5. -سند های ملکی باید به صورت 6 دانگ باشد تا مورد پذیرش قرار گیرد.

شرایط اجاره سند برای زندانی

باتوجه به شرایطی که بالا گفته شد ممکن است یافتن سند برای زندانی ها یا خانواده هایشان سخت می شود و ممکن اصلا نتوانند پیدا کنند ولی تیم در تمامی شعباتش حاضر هستند تا برای آزادی زندانی شما یا مرخصی آن ها تمامی خدمات سند اجاره ای را انجام دهند. نمونه نامه آزادی زندانی

ما برای شما سند هایی جور می کنیم که شرایطشان باب طبع بازپرس باشد و برخی از مجموعه ها برای اجاره سند برای زندانی درمقابل شما شرایطی پیش روی شما می گذارند که برای شما سخت است.

تیم ما اجاره سند برای زندانی را برای شما با بهترین شرایط انجام می دهد و شرایط ما چک یا سفته به مبلغ سند به همراه امضای آشنایان زندانی در پشت چک یا سفته به عنوان ضامن می باشد.

شرایط اجاره سند برای زندانی

هزینه اجاره سند برای زندانی

هزینه های اجاره سند برای زندانی با توجه به منطقه تعیین می شود مثلا هزینه سند های تهران نسبت به سند های شهرستان بالاتر می باشد و آن هم به خاطر سرعت رسیدگی برای دادگاه های داخل مناطق 22گانه تهران می باشد ولی سند شهرستان قیمت پایین تری دارد و همین طور یک روز کارش بیشتر از سند های تهران انجام می شود و آن هم بخاطر کار نیابت می باشد.

(نیابت یعنی رسیدگی پرونده هایی که سندشان خارج از حوزه قضایی است ) اجاره سند در قرچک

انجام برخی از خدمات کارمزد های خود را دارد و برخی از مجموعه ها برای انجام خدمات خود درصد بالایی مثل 20 یا 17 درصد می گیرند ولی مجموعه ما برای اجاره سند برای زندانی ها کار سند اجاره ای خود را با قیمت مناسب و پائین تر از مجموعه های دیگر انجام می دهد و هزینه تیم ما با مناسب حال ارباب رجوع می باشد و اینکه هزینه های ما درصدی نیست بلکه توسط تیم حرفه ای کارشناسی شده است.

پرداخت هزینه اجاره سند برای زندانی

اما گاهی اوقات با توجه به افزایش قیمت های ملک سند ها ممکن است اجارشون براشون سخت باشد به همین ما برای چنین موقعی شرایطی داریم و شرط ما بدین جمله می باشد:

(مبلغی را که قابل پرداخت برای شما باشد را می گیریم و الباقی باید مال منقول یا غیر منقولی را که دارید را تا مدت 15 روز به مالکیت ما در بیاورید بعد از 15 روز در صورت عدم تسویه الباقی مال فروخته شده و بدهی خود را بر می داریم و مابقی را به شما عزیزان عودت می کنیم.) اجاره سند در کرمانشاه

سوالات متداول

آیا زندانی این امکان را دارد که به منظور آزادی موقت و یا مرخصی از زندان، تقاضای صدور قرار وثیقه کند؟

بله حتی زندانی که در زندان است می‌تواند در صورت قبول این درخواست توسط قاضی با تودیع مبلغ در نظر گرفته شده موقتا مرخصی گرفته شود.

آیا سند اجاره ای برای مرخصی از زندان تنها باید زمین و ملک باشد؟

وثیقه زندانی به منظور مرخصی یا آزادی موقت امکان دارد پول نقد، ضمانت نامه بانکی، مال منقول یا غیر منقول باشد. توجه به این نکته ضرورت دارد که از میان این موارد در عمل بیشتر مال غیر منقول از جانب مقام قضایی مورد پذیرش قرار می‌ گیرد.

آیا خود زندانی می تواند برای مرخصی وثیقه قرار دهد یا باید این کار از طریق شخص دیگر انجام شود؟

هم خود زندانی هم شخص دیگر قادرند به منظور مرخصی و آزادی زندانی از زندان مبلغ یا سند تعیین شده از سوی مرجع قضایی تودیع نماید که در متن مقاله توضیح مختصری نوشته شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پیام بگذارید