سند اجاره ای برای فروشگاه های زنجیره ای

اجاره سند امروزه اغلب برای امور ضمانت و تودیع وثیقه در مراجع قضایی و رهایی از زندان استفاده می شود، ولی در این مقاله اشاره داریم به سند اجاره ای برای فروشگاه های زنجیره ای که در مورد گسترش فرنچایز یا شعبه استفاده می کنند.

با توجه به گسترش فروشگاه های زنجیره ای در کشور، تمایل بسیاری از افراد به اخذ شعب و همکاری با این فروشگاهها در زمینه فروش اجناس هم افزایش یافته است. اغلب این فروشگاه ها در ابتدا با یک شعبه تحت عنوان شعبه مرکزی شروع به کار کرده اند و برای افزایش کارایی خود روز به روز و به تناسب پیشرفت تکنولوژی شروع به افزایش شعبه و فروش آنلاین کرده اند و در سرتاسر کشور سعی در سهولت کار مردم برای خرید دارند.

گاهاً بعضی از فروشگاهها افزایش تعداد شعبه را هم برای بالابردن فروش و سود بالاتر و هم برای جذب نیروی کار بیشتر و کاهش بیکاری در اولویت های خود قرار می دهند و به تاسیس شعبات با مشارکت خود متقاضیان می پردازند و درصورتی که شما حائز شرایط همکاری منجمله در اختیار داشتن ملک فروشگاهی باشید، جدای از تأمین اجناس مبلغ معینی هم به صورت وام می پردازند و برای وام هایشان وثیقه هایی به عنوان ضمانت دریافت می کنند. ما هم در این راستا به شما کمک می کنیم و سند اجاره ای برای فروشگاه ها زنجیره ای  جهت وثیقه آماده کردیم که به شما تحویل دهیم. شرایط اجاره سند و سند اجاره ای

ما این سند های اجاره ای را برای شما کنار گذاشتیم!

آری، فقط برای خود شما!

پس نگران کارتان برای دریافت نمایندگی فروشگاه های مورد علاقه تان نباشید چون ما با سند اجاره ای کنارتان هستیم.

سند اجاره ای برای فروشگاه های زنجیره ای موجود داریم که ضامن کسب و کارتان در می باشد و با سند اجاره ای ما نمایندگی خود را داشته باشید.

شاید با اصطلاح فرانچایز آشنا باشید و یا اینکه زیاد به گوشتان خورده باشد. فرانچایز به معنی کسب نمایندگی در حوزه کسب وکار می باشد. فرانچایز کردن یکی از سریع ترین راه ها و کم ریسک ترین ها برای کسب سود دهی بالا در بلند مدت می باشد که اکثر خدمات دهنده ها مثل بیمه ها ، دفاتر الکترونیک و پیشخوان دولت و حتی فروشگاه های زنجیره ای که مورد بحث ما می باشد از این روش کم ریسک استفاده می کنند.

مجموعه ما هم در راستای فرانچایز کردن سعی دارد به اشخاصی که در  این حوزه نیاز به سند وثیقه دارند نیازشان را به بهترین نحو با سند اجاره ای رفع و رجوع کند. ما هم می خواهیم در این حوزه سنددهی به چند نمونه از فروشگاه ها مانند مثل جانبو، رفاه، بیس، بیست، افق کوروش برای اجاره سند و یا همان سند اجاره ای مختص شان اشاره کنیم. نمونه نامه آزادی زندانی

اجاره سند برای فروشگاه های زنجیره ای

سند اجاره ای برای فروشگاه زنجیره ای جانبو

شما می توانید برای دریافت نمایندگی از این فروشگاه وارد سایت https://canbo.ir/new-store  شده و با پر کردن فرم و ثبت مشخصات ملکی مناسب خود برای فروشگاه درخواست فرانچایز خود را ثبت کنید.

ما در تلاش هستیم با مهیا کردن سند، سند اجاره ای  برای فروشگاه زنجیره ای جانبو را در اختیار شما قرار دهیم.

سند اجاره ای برای فروشگاه زنجیره ای رفاه

فروشگاه رفاه هم در این خصوص شرایطی برای متقاضیان دارد که این شرایط در دوسته تقسیم می شود:

الف) شرایط مکانی برای شما:

  • ملک مورد نیاز برای استان تهران باید حداقل 100 متر مربع وسعت داشته باشد و برای دیگر استان ها نیز باید حداقل 200 مترمربع باشد.
  • سند مالکیت شما و یا اجاره نامه محضری حداقل باید سه ساله باشد.
  • کل فضا مهیا شده باید دارای کاربری تجاری باشد و شما هم باید جواز کسب داشته باشید.
  • جذابیت موقعیت مکانی بالا باشد یا به حدی باشد که به راحتی مشتری جذب کند.
  • دارای بر تجاری و ورودی مناسب باشد.
  • دارای پارکینگ با فضای مناسب برای مشتریان باشد.
  • در اطراف انبار فروشگاه فضای مناسبی برای بارانداز باشد.

ب)شرایط قراردادی به این صورت می باشد که مدت قرار داد بسته شده از 3 تا 5 سال می باشد و در کنار آن هم شخص باید به میزانی که فروشگاه رفاه تعیین می کند وثیقه ملکی یا بانکی آماده کند. البته در این نگران نباشید که تیم ما در کنار شما می باشد تا به آسانی فرانچایز خود را دریافت کنید. ما در این مجموعه می خواهیم با اسناد اجاره ا ی که در دست داریم سند اجاره ای برای فروشگاه رفاه را در دستان قرار دهیم. اجاره سند در شیراز

اجاره وثیقه برای فروشگاه های زنجیره ای

سند اجاره ای برای فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

این فروشگاه هم دارای شرایط ملکی، شرایط فرد متقاضی و شرایطی برای دریافت وثیقه می باشد که شما برای دریافت شرایط ملکی و شرایط فرد متقاضی می توانید به سایت افق کوروش مراجعه کنید. ما در راستای اجاره سند و یا همان سند اجاره ای فقط درباره ی شرایط وثیقه ای این فروشگاه می نویسیم.

این فروشگاه در خصوص وثیقه، هم به صورت ضمانت بانکی و هم وثیقه ملکی قبول می کند و ما در این مقاله فقط به وثیقه ملکی یا همان سند اجاره ای برای شما می نویسیم.

شرایط اخذ نمایندگی را می توانید به صورت دقیق از سایت این فروشگاه دریافت نمایید، اما به صورت کلی وثیقه برای افق کوروش براساس متراژ می باشد به طور مثال  اگر از 150 تا 185 متر مربع باشد میزان وثیقه 450 میلیون تومان می باشد و برای متراژهای 185 تا 300 متر مربع میزان وثیقه 500 میلیون می باشد و در صورت دریافت تسهیلات از افق کوروش 120% مبلغ تسهیلات به میزان  وثیقه شما افزوده می شود. البته 150 میلیون چک نیز علاوه بر موارد بالا دریافت می کنند. اجاره سند در سعادت آباد

اما شرایط وثیقه ملکی برای فروشگاه کوروش به این گونه می باشد که سند اجاره ای مورد وثیقه به صورت شش دانگ دارای عرصه و اعیان باشد و این سند روستایی و دارای کاربری زراعی یا صنعتی نباشد و همین طور در رهن بانک یا در بازداشت نباشد. سند اجاره ای مورد نیاز فروشگاه کوروش براساس ارزیابی کارشناس رسمی دادگستری سهل البیع باشد و همین طور سند وثیقه ای باید رسمی باشد یعنی قولنامه یا مبایعه نامه های املاک ها مورد پذیرش نمی باشد.

مجموعه ما سندهایی با این مشخصات که مورد پذیرش کوروش باشد را دارا هستیم و شما می توانید کار سند اجاره ای تان را به ما بسپارید تا کم ترین زمان ممکن  سند اجاره ای برای فروشگاه های زنجیره ای کوروش را برایتان مهیا سازیم.

در مورد سند اجاره ای برای  فروشگاه های زنجیره ای بیس و بیست که به نسبت بقیه دارای سابقه کمتری می باشند و تازگی شروع به کار کرده اند، شرایط آسان تری را برای فرانچایز در نظر گرفته اند (براساس تبلیغات) اطلاعات رسمی در دسترس نیست ولی در زمان مناسب و گرفتن اطلاعات کافی این مقاله بروزرسانی می شود.

نگرانی به دلتان راه  ندهید که ما در بحث سند اجاره ای پا به پایتان هستیم تا سند اجاره ای برای فروشگاه های بیس و بیست را فراهم کنیم.

ولی تا آن موقع اگر برای این فروشگاه ها نیاز به وثیقه پیدا کردید تیم ما آماده خدمت رسانی برای تودیع سند اجاره ای  برای فروشگاه های نام برده در این مقاله می باشد.

(برای کسب وکار در حوزه نمایندگی فروشگاه های زنجیره ای برای پیدا کردن سند اجاره ای برای وثیقه ، اول امیدتان با خدای متعال و بعد کارتان را به ما بسپارید. )

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پیام بگذارید