سند اجاره ای برای زندانی در تهران

سند اجاره ای برای زندانی در تهران 1403

 درابتدا نیاز است که بدانید سند و سند اجاره ای برای زندانی در تهران، چیست؟ برای اطلاع کامل از ماهیت سند، سند اجاره‌ای و اینکه چه مزایایی دارد به مقاله سند اجاره‌ای برای زندانی رجوع کنید.

اکنون مختصرا سند اجاره‌ای را شرح می‌دهیم.
سند اجاره‌ای، یک قرارداد مدنی میان مالک سند و فردی است که به سند برای تودیع وثیقه و یا ضمانت بانکی و… نیاز دارد. در حقیقت سند ‌یک ملک می‌باشد که مالک با رضایت، آن را برای مدت مشخصی که عموما یک سال است ، برای آزادی زندانی که آن هم عموما در تهران است، در اختیار دیگری می‌گذارد.

البته اجاره‌ی سند باید تحت نظر مؤسسات معتبر حقوقی و با قیمت کارشناسی شده، انجام پذیرد. کارشناسان حقوقی مجموعه سند گذار در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه، سند اجاره‌ای در تهران را به شما عزیزان معرفی می‌نمایند.

 

نحوه‌ی اجاره‌ی سند زندانی در تهران

 

درصورتی که توانایی تودیع وثیقه مندرج در قرار وثیقه را نداشته باشید، سنداجاره ای گزینه‌ی مناسبی برای آزادی افرادی که در حبس هستند، می‌باشند.

شرایط و مراحل خاصی برای اجاره‌ی سند وجود دارد که بایستی به آن توجه کنید تا در دام کلاهبرداران گرفتار نیایید. یکی از این شرایط این است که سندهای مورد عقد قرارداد باید از وجاهت قانونی لازم برخوردار باشند.

برای اجاره‌ی سند برای زندانی در تهران باید به مراکز معتبری که در سطح تهران بزرگ قرار دارند، مراجعه نمایید. مجموعه سندگذار از مراکز بسیار معتبر، با 17سال سابقه درخشان در‌این زمینه است که می‌توانید جهت اجاره‌ی سند زندانی در تهران به آن مراجعه نمایید.
برای ارتباط با تیم وکلای سندگزار کلیک کنید.

وثیقه گذاری برای زندانی

اجاره‌ی سند برای زندان اوین

 

اجاره‌ی سند برای زندانی زندان اوین، با زندان های دیگر تفاوت هایی دارد که در‌اینجابه‌این موضوع خواهیم پرداخت.

اگر سند موجود در دست شما پایان کار نداشته باشد قابل ارائه به زندان اوین نمی‌باشد. همچنین فقط سند های متعلق به تهران را می‌پذیرند.

نکته‌ی دیگری که باید به آن  توجه داشته باشیم‌این است که، همانطور که سند اجاره‌ای در تهران می‌تواند بسیار کارساز بوده و مشکل شما راحل نماید به همان صورت می‌تواند با عدم آگاهی شما از قانون ، بسیار عواقب بدی داشته و شمارا به مشکلات جدی دچار سازد.  بنابراین انتخاب مؤسسات مطمئن و قانونی، در‌این مورد می‌تواند کمک بزرگی باشد برای شما که به دنبال اجاره سند در تهران و‌یا هر شهر دیگری می‌باشید.

 

اجاره‌ی سند برای زندانی در تهران چه فوایدی دارد؟

 

 لازم به ذکر است که سیاست حبس زدایی در میان مسئولان کشور، جایگاه ویژه‌ای دارد و نظام قانونگذاری کشور،  سعی بر آن دارد که حتی الامکان مجازات حبس را به گزینه های متعادل تری تبدیل نماید.

محیط زندان نه تنها بسیاری از زندانیان را از اخلاق و رویه گذشته‌ی خود باز نمی‌دارد، بلکه افراد ممکن است پس از رهایی از زندان به تکرار جرم خود بپردازند؛ به همین دلیل لازم است برای زندانیانی که خطرناک نبوده و سابقه کیفری نامطلوبی ندارند مرخصی از زندان در نظر گرفته شود.‌این کار علاوه بر آرامش روانی زندانی،  باعث می‌گرددکه وی در هنگام مرخصی از زندان به کار و حرفه‌ی خود مشغول شده و کسب در آمد نماید؛  کسب در آمد نیز باعث می‌شود در صورتی که زندانی مزبور،  شاکی خصوصی داشته باشد بتواند با کار کردن و پس انداز، رضایت شاکی را جلب نموده و از زندان آزاد گردد.

همچنین در جامعه‌ی ما و نیزاغلب جوامع، زندان ممکن است باعث بدنامی‌و خدشه وارد شدن به اعتبار و حیثیت افراد گردد که در‌این حالت نیز آزادی مشروط و با قرار وثیقه، می‌تواند افراد را از انگ زندانی شدن و بدنامی‌برهاند.

آزادی زندانی توسط سند اجاره‌ی در تهران می‌تواند از لحاظ روحی و روانی نیز کمک بزرگی به زندانیان و خانواده‌ی آنها نماید چرا که همه‌ی ما کم و بیش‌این موضوع را درک می‌کنیم که زندگی برای ماه ها و سال ها در‌یک چهار دیواری به نام زندان چه اثرات ناگواری بر روح و روان انسان ها باقی می‌گذارد.

 

اخذ سند اجاره ای برای زندانی در تهران چه مراحلی دارد؟

 

اجاره‌ی سند در تهران مراحلی دارد که در‌این قسمت به آنها اشاره خواهیم کرد:

  • تنظیم کردن قرار داد برای اجاره نمودن سند

برای تنظیم نمودن قرار داد، اگر تجربه و اطلاعات کافی ندارید بهتر است از دفاتر و موسسه های حقوقی استفاده کرده و نسبت به تنظیم قرار داد لازم اقدام فرمایید.

به‌یاد داشته باشید که عقد قرار داد برای وثیقه گذاری و آزادی زندانی، باعث آسودگی خاطر شما خواهد بود. در‌این قرارداد، مدت و مبلغ اجاره به صورت واضح و شفاف باید آورده شود.

  • دریافت کلیه‌ی ضمانت های لازم برای پایان‌یافتن مراحل اجاره‌ی سند

اجاره کننده‌ی سند، باید تمامی‌هزینه های قید شده برای اجاره‌ی‌یک سال سند را نقداً پرداخت نماید. همچنین اجاره کننده‌ی سند باید چک و‌یا سفته به میزان قرار تعیین شده به عنوان ضمانت ارائه نموده و چند نفر ضامن نیز معرفی نماید.  

 

قیمت سند اجاره‌ای برای زندانی در تهران

 

هزینه‌ی اجاره‌ی سند به موارد متعددی بستگی دارد. باید توجه داشت که اجاره‌ی سند‌یک ساله می‌باشد. قیمت اجاره سند در تهران با نقاط دیگر، کاملا فرق می‌کند.

به طور کلی نرخ اجاره سند در تهران، نیاز به تعیین توسط تیم کارشناسی دارد. همچنین در مورد‌این هزینه باید نظر و رضایت مالک را نیز جلب نمود. کارشناسان ما با در نظر گرفتن شرایط متهم‌یا زندانی و همچنین جلب رضایت وثیقه گذار، نرخ اجاره سند را تعیین می‌کنند.

اجاره‌ی سند برای آزادی زندانی در تهران،‌یک راه حل قانونی و مطمئن برای آزادی موقت زندانیان از حبس می‌باشد.
برای آگاهی از سند های موجود در سندگزار پیج‌اینستاگرام‌سندگزار را دنبال کنید و روزانه آگهی وثیقه ها را مشاهده نمایید.

 

سند اجاره‌ای ارزان در تهران

 

ممکن است افرادی که ‌یکی از نزدیکان ویا خانواده شان در زندان می‌باشد به دلیل عدم تمکن مالی و توانایی کمی‌که دارند در صدد پیدا کردن سند ارزان قیمت در تهران برآیند. در‌اینجا نیز جالب است بدانید که سندهای اجاره‌ای ارزان نیز برای چنین افرادی وجود دارد زیرا در برخی از نقاط شهر تهران و با توجه به نوع ملک و ارزش و اهمیت آن ، محل واقع شدن ملک و سال ساخت،  می‌توان سندهای ملکی ارزان قیمت تری را برای آزادی مشروط زندانیان تهیه نمود.

 در اغلب موارد شما خواهید توانست سند اجاره‌ای برای آزادی زندانی در تهران را از هفتصد میلیون  تا  100 میلیارد تومان دریافت نمایید.

 برای اجاره‌ی سند در تهران به هیچ عنوان به سراغ سایت هایی مثل دیوار و شیپور نروید زیرا امکان کلاهبرداری زیاد بوده و شما باید  کاملا سنجیده و با احتیاط عمل نمایید.

در هر خانواده‌ای ممکن است فردی به زندان بیفتد و‌این بدان معنا نیست که آن شخص، فردی خطرناک و بزهکار است زیرا مثلا ممکن است بر اثر پاس نشدن‌یک چک معمولی، شخص، به زندان بیفتد. جرائم غیر عمد نیز مانند تصادفات رانندگی باعث می‌گردند که پای افراد به بازداشتگاه و زندان باز شود که در‌این صورت می‌توان برای آزادی‌این افراد از حبس، از سندهای ملکی استفاده نمود.

خانواده و‌یا فردی که فاقد سند است، می‌تواند تحت نظارت  کارشناسان مجموعه ما اقدام به اجاره‌ی سند برای آزادی زندانیان خود کنند.

شما می‌توانید با مجموعه ما تماس گرفته و مشاوره های لازم و تخصصی را برای اجاره سند انجام داده و با مقررات حاکم بر اجاره‌ی سند آشنا شوید.

 تیم ما می‌تواند در سریع ترین زمان ممکن و بدون هیچ مشکل قانونی، با تهیه‌ی وثیقه و سند، شما را در راه رسیدن به آزادی زندانی خود‌یاری بخشد.

 

 

 

4 نظرات

پیام بگذارید