سند اجاره ای برای زندانی در تهران

سند اجاره ای برای زندانی در تهران

مقدمه:

 

سند اجاره ای،  در حقیقت سند یک ملک می باشد که صاحب آن می تواند سند را به دلایل مختلف و البته با رضایت خود، اجاره دهد. البته اجاره ی سند باید با قیمت مناسب و تحت نظر مؤسسات معتبر حقوقی انجام پذیرد. وکلای پایه یک دادگستری از جمله وکلای تیم ما خواهند توانست در کمترین زمان ممکن  و با کمترین هزینه، سند اجاره ای در تهران معرفی نمایند.

این مشکلات ممکن است آزادی متهم یا زندانی باشد که نیاز به سند ملکی دارد. به عبارت ساده تر، سند اجاره ای زندانی در تهران همان سند مالکیت یک ملک می باشد که عده ای آن را برای اجاره کردن در اختیار مراجع قضایی قرار می دهند.

 همچنین زندانیان خواهند توانست توسط سند اجاره ای ، به مرخصی کوتاه مدت بروند. در این مقاله سعی داریم شما را با نکات مختلف سند اجاره ای برای زندانیان در تهران آشنا سازیم. مقاله ی مارا مطالعه فرمایید تا اطلاعات جالب توجهی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

اجاره ی سند زندانی در تهران

 

برای اجاره ی سند زندانی در تهران باید به مراکز معتبری مراجعه نمایید که در سطح تهران بزرگ قرار دارند. تیم وکلای تهران نیز از مراکز بسیار معتبری می باشد که می توانید جهت اجاره ی سند زندانی در تهران و یا هر مشکل دیگری به این تیم قوی مراجعه نمایید.

اگر شما در تهران و خدایی ناکرده در زندان بسر می برید یا اینکه یکی از بستگان و نزدیکان شما در حبس می باشد، ممکن است در قبال آزادی، وثیقه پذیرش گردد، که در این حالت خواهید توانست از یک سند ملکی برای آزادی خود یا دیگران استفاده نمایید. البته باید ذکر کرد که هنگامی که افراد برای پرداخت مبلغی به عنوان وثیقه، توانایی لازم را نداشته باشند بدیهی است که در آن صورت می توانند از یک سند ملکی استفاده کرده و نسبت به آزادی مشروط و یا مرخصی زندانی خود از آن استفاده نمایند.

ارائه ی سند برای آزادی افرادی که در حبس می باشند گزینه ی بسیارمناسبی است که می تواند مشکل شما را حل نموده و به آزادی مشروط زندانی، منجر گردد.

برای اجاره ی سند در تهران باید توجه داشته باشید که این کار به طرق قانونی و مطمئن انجام گرفته و علاوه برآن باید هزینه  ای  برابر با آنچه کارشناسان دادگستری تعیین نموده اند پرداخت نمایید.

شرایط و مراحل خاصی برای اجاره ی سند وجود دارد که بایستی به آن توجه کنید تا خدایی ناکرده کلاه  سرتان نرود.

سندهایی که توسط تیم وکلای ما به متقاضیان داده خواهد شد از وجاهت قانونی لازم برخوردارند و شما خواهید توانست بدون هیچ دغدغه ی خاطری از خدمات تیم ما بهره مند گردید.

اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که به سند اجاره ای برای زندانی در تهران نیاز دارید باید این مژده را به شما بدهیم که تیم ما می تواند سندهای اجاره ای را به شما ارائه دهد و شما خواهید توانست با راهنمایی وکلای مجرب و کارشناسان ما به بهترین نحو ممکن، خدمات شایسته ای را با توجه به مشکل خود دریافت نمایید.

 

اجاره ی سند برای زندان اوین

 

اجاره ی سند برای زندانی زندان اوین، با زندان های دیگر تفاوت هایی دارد که در اینجابه این موضوع خواهیم پرداخت.

اگر سند موجود در دست شما پایان کار نداشته باشد قابل ارائه به زندان اوین نمی باشد. همچنین فقط سند های متعلق به تهران را می پذیرند.

نکته ی دیگری که باید به آن  توجه داشته باشیم این است که، همانطور که سند اجاره ای در تهران می تواند بسیار کارساز بوده و مشکل شما راحل نماید به همان صورت می تواند با عدم آگاهی شما از قانون ، بسیار عواقب بدی داشته و شمارا به مشکلات جدی دچار سازد.  بنابراین انتخاب دفاتر مطمئن و قانونی،  در این مورد می تواند کمک بزرگی باشد برای شما که به دنبال اجاره سند در تهران و یا هرشهر دیگری می باشید.

 

اجاره ی سند برای زندانی در تهران چه فایده هایی دارد؟

 

 لازم به ذکر است که سیاست حبس زدایی در میان مسئولان کشور، جایگاه ویژه ای دارد و نظام قانونگذاری کشور،  سعی بر آن دارد که حتی الامکان مجازات حبس را به گزینه های متعادل تری تبدیل نماید.

محیط زندان نه تنها بسیاری از زندانیان را از اخلاق و رویه گذشته ی خود باز نمی دارد، بلکه افراد ممکن است پس از رهایی از زندان به تکرار جرم خود بپردازند؛ به همین دلیل لازم است برای زندانیانی که خطرناک نبوده و سابقه کیفری نامطلوبی ندارند مرخصی از زندان در نظر گرفته شود. این کار علاوه بر آرامش روانی زندانی،  باعث می گرددکه وی در هنگام مرخصی از زندان به کار و حرفه ی خود مشغول شده و کسب در آمد نماید؛  کسب در آمد نیز باعث می شود در صورتی که زندانی مزبور،  شاکی خصوصی داشته باشد بتواند با کار کردن و گرد اوری پول، رضایت شاکی را جلب نموده و از زندان آزاد گردد.

همچنین در جامعه ی ما و نیزاغلب جوامع،  زندان ممکن است باعث بدنامی و خدشه وارد شدن به اعتبار و حیثیت افراد گردد که در این حالت نیز آزادی مشروط و با قرار وثیقه، می تواند افراد را از انگ زندانی شدن و بدنامی برهاند.

آزادی زندانی توسط سند اجاره ی در تهران می تواند از لحاظ روحی وروانی نیز کمک بزرگی به زندانیان و خانواده ی آنها نماید چرا که همه ی ما کم و بیش این موضوع را درک می کنیم که زندگی برای ماه ها و سال ها در یک چهار دیواری به نام زندان چه اثرات ناگواری بر روح و روان انسان ها باقی می گذارد.

 

اجاره ی سند برای زندانی در تهران چه مراحلی دارد؟

 

اجاره ی سند در تهران مراحلی دارد که در این قسمت به آنها اشاره خواهیم کرد:

 • تنظیم کردن قرار داد برای اجاره نمودن سند

برای تنظیم نمودن قرار داد، اگر تجربه و اطلاعات کافی ندارید بهتر است از دفاتر و موسسه های حقوقی استفاده کرده و نسبت به تنظیم قرار داد لازم اقدام فرمایید.

به یاد داشته باشید که عقد قرار داد برای وثیقه گذاری و آزادی زندانی، الزامی می باشد.

 • دریافت کلیه ی ضمانت های لازم برای پایان یافتن مراحل اجاره ی سند

، اجاره کننده ی سند، باید تمامی هزینه های قید شده برای اجاره ی یک سال سند را نقداً پرداخت نماید. همچنین اجاره کننده ی سند باید از اصالت چک ویا سفته هایی که به اوداده می شود، مطمئن گردد.

قیمت اجاره ی سند زندانی در تهران

 

هزینه ی اجاره ی سند به موارد متعددی بستگی دارد. باید توجه داشت که اجاره ی سند یک ساله می باشد. قیمت اجاره سند در تهران با نقاط دیگر، کاملا فرق می کند.

به طور کلی نرخ اجاره سند در تهران بزرگ 12 درصد می باشد. همچنین در مورد این هزینه باید نظر و رضایت مالک را نیز جلب نمود.

اجاره ی سند برای آزادی زندانی در تهران، یک راه حل قانونی و مطمئن برای آزادی موقت زندانیان از حبس می باشد.

 در مواردی نیز با رضایت دادگاه ممکن است سند خودرو  پذیرفته گردد و اگر زندانی در دادگاه حضور نیابد، خودروی ی مزبور به نفع دادگاه ضبط خواهد شد.

سند اجاره ای ارزان در تهران

 

ممکن است افرادی که  یکی از نزدیکان ویا خانواده شان در زندان می باشد به دلیل عدم تمکن مالی و توانایی کمی که دارند در صدد پیدا کردن سند ارزان قیمت در تهران برایند. در اینجا نیز جالب است بدانید که سندهای اجاره ای ارزان نیز برای چنین افرادی وجود دارد زیرا در برخی از نقاط شهر تهران و با توجه به نوع ملک و ارزش و اهمیت آن ، محل واقع شدن ملک و سال ساخت،  می توان  سندهای ملکی ارزان قیمت تری را برای آزادی مشروط زندانیان تهیه نمود.

 در اغلب موارد شما خواهید توانست سند اجاره ای برای آزادی زندانی در تهران را از هفتصد میلیون  تا  50 میلیارد تومان دریافت نمایید.

 برای اجاره ی سند در تهران به هیچ عنوان به سراغ سایت هایی مثل دیوار و شیپور نروید زیرا امکان کلاهبرداری زیاد بوده و شما باید  کاملا سنجیده و با احتیاط عمل نمایید.

نتیجه گیری

در هر خانواده و فامیلی ممکن است فردی به زندان بیفتد و این بدان معنا نیست که آن شخص،فردی خطرناک و بزهکار باشد زیرا مثلا ممکن است بر اثر پاس نشدن یک چک معمولی، شخص، به زندان بیفتد. جرائم غیر عمد نیز مانند تصادفات رانندگی باعث می گردند که پای افراد به بازداشتگاه و زندان باز شود که در این صورت می توان برای آزادی این افراد از حبس، از سندهای ملکی استفاده نمود.

خانواده ویا فردی که فاقد سند باشند می توانند تحت نظارت دادگاه و کارشناسان مربوطه،  اقدام به اجاره ی سند برای آزادی زندانیان خود کنند.

شما می توانید با تیم ما تماس گرفته و مشاوره های لازم و تخصصی را برای اجاره سند انجام داده وبا مقررات حاکم بر اجاره ی سند آشنا گردید.

 تیم ما می تواند در سریع ترین زمان ممکن و بدون هیچ مشکل قانونی و همچنین با تهیه ی وثیقه و سند لازم، شما را در راه رسیدن به آزادی زندانی خود یاری بخشد.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

3 نظرات

 • نوری

  ژانویه 31, 2024 - 1:06 ب.ظ

  نیابت یک سند را چگونه میتوان گرفت؟؟؟

 • شکوهی

  ژانویه 31, 2024 - 6:51 ب.ظ

  سلام
  سند برای رد مال هم دارید؟

 • محمد رستمی

  فوریه 1, 2024 - 12:00 ق.ظ

  میشه باسندی که بار مالی سنگینی داره برای دونفر ضمانت کرد

پیام بگذارید