اجاره سند برای دادگاه کارکنان دولت

اجاره سند برای دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت

اجاره سند برای دادگاه کارکنان دولت دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت از جمله مراجع قضایی تخصصی دادگستری در نظام حقوقی ایران می باشد که دارای سابقه ای دیرینه است. دادسرا و دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت را می توان در کنار دادسراها و دادگاههای تخصصی و ویژه همچون دادسرا و دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی، ویژه رسیدگی به جرایم رایانه ای و فضای مجازی، ویژه رسیدگی به جرایم جنایی و … قرارداد که همگی از نظر ساختاری زیرمجموعه دادسرا و دادگاه عمومی هستند. بنابراین ریاست دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت از معاونین دادستان عمومی و انقلاب خواهد بود.

چنانچه در این مرجع برای شما پرونده ای تشکیل شده است و نیازمنداجاره سند برای دادگاه کارکنان دولت می باشید ضمن اینکه می توانید از مشاوره حقوقی وکلای مجموعه ما با سابقه ای قریب به 17 سال برخوردار شوید، می توانید از کمک تیم ما که با ارائه سند ملکی و تودیع وثیقه در دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت راه را برای رهایی شما از بازداشت و زندان بازمی کند و گره ای را از مشکلات شما می گشاید برخوردار شوید.

قبل از آنکه به موضوع سند اجاره ای برای دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت بپردازیم، لازم است اطلاعات مختصری در خصوص دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت ارائه دهیم تا ضمن آشنایی با ساختار و صلاحیت، در خصوص نحوه رسیدگی به جرایم در این مرجع آشنا شوید.

آشنایی با دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت

منشأ ایجاد دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت، لایحه مربوط به تشکیل دیوان کیفر کارکنان دولت و طرز تعقیب مأمورین دولتی در محل خدمت مصوب 19/02/1334 می باشد که با هدف تشکیل مرجعی اختصاصی برای رسیدگی به جرایم کارکنان دولت تصویب شد. این لایحه در حال حاضر منسوخ گردیده و قانون مصوب سال 1355 بر این دادسرا و دادگاه حاکم می باشد. همانطور که ابتدائاً گفته شد این مرجع از مراجع تخصصی می باشد که صرفاً به جرایم کارکنان دولت رسیدگی می کند و از نظر ساختاری زیرمجموعه دادسرای عمومی و انقلاب و ریاست این مرجع از معاونین دادستان عمومی و انقلاب می باشد. مجتمع قضایی ویژه کارکنان دولت در تهران از دادسرا و دادگاه تشکیل شده که پس از صدور کیفرخواست توسط دادستان، پرونده به منظور رسیدگی و صدور رأی به دادگاه کیفری دو یا یک ویژه کارکنان دولت ارجاع می گردد. اجاره سند در رباط کریم

دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت به چه جرایمی رسیدگی می کند؟

آنچه در خصوص کارکنان دولت حائز اهمیت است تفکیک دو عنوان تخلف با جرم می باشد. تفاوت اصلی تخلف با جرم در مرجع تصویب و مرجع رسیدگی به تخطی از آن می باشد. بدین معنا که تخلف به نوعی تخطی از آیین نامه ها، بخشنامه ها و دستورالعمل های داخلی سازمان ها که مرجع تصویب آن حسب مورد هیأت وزیران، وزرا یا بالاترین مقامات اجرایی سازمانها است می باشد و رسیدگی به تخلفات متخلفین در هیأتهای رسیدگی به تخلفات انضباطی انجام می شود. اما جرم کارکنان دولت، تخطی از قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در حین خدمت دولتی می باشد که برای آن مجازات تعیین شده و رسیدگی به آن در مرجع قضایی به عمل می آید.

بنابراین دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت صلاحیت رسیدگی به تخلفات کارکنان دولت را نداشته و صرفاً به جرایم آنان رسیدگی می کند. جرایمی که دیوان کیفر کارکنان دولت یا همان دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت صالح به رسیدگی است را می توان به دو دسته مالی و غیر مالی تقسیم نمود. جرایم مالی مواردی از قبیل ارتشاء، اختلاس، کلاهبرداری، سوء استفاده از امکانات دولتی، تضییع اموال دولتی و تصرف غیرمجاز در اموال دولتی و جرایم غیرمالی نیز مواردی همچون سو استفاده از مقام، بازداشت غیرقانونی، رفتار بر خلاف قانون، اظهارنظر مغرضانه، صدور گواهی خلاف واقع و … می باشد. آنچه که در موضوع صلاحیت دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت اهمیت دارد این است که جرایم رخ داده می بایست توسط کارکنان دولت در حین انجام وظیفه و یا مرتبط با آن رخ داده باشد و اگر خارج از آن یا غیرمرتبط با آن ارتکاب یافته باشد و همچنین جرایم عمومی کارکنان دولت در صلاحیت دادسرا و دادگاه عمومی خواهد بود.

سند اجاره ای جهت دادگاه ویژه جرایم اقتصادی

دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت به جرایم چه افرادی رسیدگی می کند؟

دیوان کیفر کارکنان دولت یا به اصطلاح امروزی دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت به جرایم کارکنان دولت که دارای رابطه استخدامی در قالب رسمی، پیمانی، قراردادی با دولت هستند رسیدگی می نماید. مطابق با ماده 307 قانون آیین دادرسی کیفری به اتهامات رؤساي قواي سه‏ گانه و معاونان و مشاوران آنان، رئيس و اعضاي مجمع تشخيص مصلحت نظام، اعضاي شوراي نگهبان، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري، وزيران و معاونان وزيران، دارندگان پايه قضائي، رئيس و دادستان ديوان محاسبات، سفيران، استانداران، فرمانداران مراكز استان و جرائم عمومي افسران نظامي و انتظامي از درجه سرتيپ و بالاتر و يا داراي درجه سرتيپ دومي شاغل در محلهاي سرلشكري و يا فرماندهي تيپ مستقل، مديران كل اطلاعات استانها حسب مورد، در صلاحيت دادگاههاي كيفري تهران است، مگر آنكه رسيدگي به اين جرائم به موجب قوانين خاص در صلاحيت مراجع ديگري باشد. بنابراین رسیدگی به اتهامات افراد مذکور در دادسرا و دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت که در تهران مستقر می باشد رسیدگی می گردد. برای آزادی زندانی چه کار کنم؟

وکیل در دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت

چنانچه شما یا دوستان، آشنایان و بستگان در دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت برای شما پرونده اتهامی تشکیل شده است و یا قصد شکایت علیه احدی از کارکنان دولت را دارید و نیازمند مشاوره حقوقی و یا اعطای وکالت در این پرونده هستید می توانید از مشاورین و وکلای تیم ما که با قریب به 17 سال سابقه در این خصوص دارای تجربه و علم کافی می باشند و سوابق درخشانی را در پرونده های جرایم اقتصادی در کارنامه خود دارند کمک بگیرید و از رهنمودهای آنان بهره مند گردید. رسالت وکلای مجرب و توانمند ما در مجموعه  تیم وکلا تلاش هرچه تمام برای پیشبرد خواسته ها و حل مشکلات حقوقی موکلین محترم می باشد.

اجاره وثیقه برای دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت

در روند رسیدگی به پرونده های اتهامی در دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت در هر مرحله از رسیدگی ممکن است قرار وثیقه از سوی شعبه رسیدگی کننده صادر گردد که در این صورت لازم است سند ملکی که به میزان قرار صادره ارزش کارشناسی شده داشته باشد به عنوان ضمانت حضور به مرجع قضایی تودیع گردد. شما در صورتی که سند ملکی به ارزش قرار صادره نداشته باشید و شخصی حاضر به تودیع سند برای شما نگردد شعبه رسیدگی کننده چاره ای جز تبدیل قرار وثیقه به قرار بازداشت و یا عدم موافقت با رهایی از زندان نخواهد داشت.

در این موقعیت تنها راه چاره ای که پیش پای شما وجود دارد مراجعه به مراکز و موسساتی است که ضمن قراردادی سند ملکی را به مدت محدودی به شما اجاره می دهند تا بتوانید از صدور قرار بازداشت جلوگیری کنید.

هرچند موسسات زیادی در امر اجاره سند برای دادگاه کارکنان دولت فعالیت دارند اما انعقاد قرارداد اجاره سند برای دادگاه کارکنان دولت با هر موسسه ای نیازمند بررسی رزومه و سوابق و شناخت کامل نسبت به آن می باشد. تیم ما با داشتن قریب به 17 سال سابقه کاری موفق و رزومه ای درخشان، به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد و چنانچه در دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت به سند ملکی نیاز داشتید می توانید موضوع را با تیم ما در میان گذاشته و از خدمات ما بهره مند گردید.

اجاره سند برای دادگاه ویژه کارکنان

برای اجاره وثیقه برای دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت چه اقدامی لازم است؟

راحت ترین و مطمئن ترین روش برای تهیه سند برای دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت این است که در صورت مواجهه خود یا یکی از نزدیکان خود با این مسئله و نیازمندی به تودیع وثیقه نزد مرجع قضایی، در سریع ترین زمان ممکن به تیم قدرتمند ما مراجعه و صفر تا صد کار را به متخصصین ما بسپارید. تیم وکلای ما در جهت تودیع وثیقه تمامی تلاش خود را می نماید تا در سریع ترین زمان ممکن، با انجام تشریفات قانونی و قضایی تودیع سند اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهد. تمامی قراردادهای ما به صورت یکساله بوده و از طریق تیم ما تضمین می گیرد. لازم به ذکر است تسویه حساب قرارداد اجاره سند برای دادگاه جرایم کارکنان دولت در پایان کار و هنگامی که سند مربوطه مورد تایید کارشناسی قرار گرفت و در اداره ثبت بازداشت شد صورت می گیرد. اجاره سند در تهران

مراحل اجاره وثیقه برای دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت چیست؟

چنانچه نیازمند سند اجاره ای برای دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت می باشید مراحل زیر را انجام دهید:

تماس با دفتر: شما با تماس با موسسه ما توسط مشاوران و کارشناسان با تجربه ی موسسه راهنمایی می شوید.

مراجعه حضوری جهت عقد قرارداد: برای اجاره کردن سند لازم است  بعد از مذاکرات اولیه، دوستان، آشنایان، بستگان یا خانواده ی زندانی در دفتر حضور یابند و یا نماینده ای از خود برای انعقاد قرارداد اجاره ی سند به دفتر بفرستند.

شروع انجام تشریفات قانونی و قضایی: بعد از عقد قرارداد، با سندگذار هماهنگی های لازم صورت می گیرد، سندگذار برای ضمانت متهم یا مجرم در دادسرا و دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت حضور می یابد و درخواست کتبی خود مبنی بر ضمانت کردن متهم یا مجرم را ارائه میدهد، مرجع رسیدگی کننده بعد از رویت سند ملکی، قرار قبولی وثیقه را صادر می نماید و در این مرحله به منظور تعیین ارزش ملک، موضوع را به کارشناس مربوطه ارجاع می دهد که ملک را بازدید و قیمت آن را تعیین نماید.

اخذ ضمانت از خانواده  متهم یا مجرم: در صورتیکه ملک توسط کارشناس تعیین شده، مورد کارشناسی قرار گرفت، خانواده ی وی باید ضمانت های خود را که چک و سفته به میزان قرار وثیقه می باشد جهت اجاره سند برای دادگاه کارکنان دولت جرایم کارکنان دولت ارائه دهند.

آزادی متهم یا زندانی: بعد از ارائه ضمانت توسط خانواده زندانی و نهایی شدن روند اقدامات، اداره ثبت اسناد ملک مورد نظر توقیف می گردد و نامه بازداشت ملک به شعبه ی دادسرا یا دادگاه ویژه جرایم کارکنان دولت ارجاع می گردد و مرجع رسیدگی کننده دستور بازداشت ملک را میدهد. در این مرحله زندانی به دستور مرجع رسیدگی آزاد می گردد و هزینهاجاره سند برای دادگاه کارکنان دولت می بایست به صورت  یکجا وکامل تسویه گردد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پیام بگذارید