آگهی سند اجاره ای

آگهی سند اجاره‌ای ارزان برای زندانی:

 

احتمالا سوالی که در ذهن می‌پرورانید‌این است که چگونه و از کجا آگهی سند اجاره‌ای ارزان پیدا کنیم و به کدام آگهی اعتماد کنیم؟

امروزه تبلیغات زیادی در خصوص اجاره سند به چشم می‌خورد. تبیلغاتی که در نیازمندی‌های همشهری، شیپور، دیوار و سایت‌های موسسات حقوقی منتشر می‌شود.

پاسخ ما به سوال شما‌این است که برای‌یافتن بهترین آگهی سند اجاره‌ای ترجیحا سراغ مراکز حقوقی معتبر بروید. برای‌این امر کافی است در گوگل سند اجاره‌ای را سرچ کنید و سایت‌هایی مثل سندگذار، کارپردازان، دادراه را بیابید.‌این سایت‌ها برای موسسات حقوقی معتبری هستند که در حیطه دعاوی حقوقی و وکالت فعالیت دارند. شما می‌توانید علاوه بر دریافت مشاوره حقوقی، سندی با مبلغی که در وثیقه تعیین شده، اجاره کنید. 

 

 درمقاله سند اجاره‌ای برای زندانی به طور مختصر در مورد سند در مواد 1284 تا 1290 صحبت کردیم. در‌اینجا در مورد سند ملکی با شما صحبت خواهیم کرد که اصولا سند ملکی چیست و چگونه می‌باشد؟

 

سند ملکی چیست؟

 

اغلب ما، سند ملکی را از نزدیک دیده‌ایم. دفترچه‌های منگوله‌دار و یا تک برگ که  از سوی اداره‌ی ثبت اسناد و املاک کشور صادر می‌گردد.

به عبارت ساده‌تر سند، نوشته‌ای است که در هنگام دعوا و‌یا دفاع، از آن استفاده کرده و نقش مهمی‌برای دفاع از شخص، در دادگاه‌ایفا می‌نماید.

سند رسمی از مهم‌ترین وسیله‌های دفاعی است که در دادگاه مورد استناد قرار می‌گیرد است. ‌یکی از انواع سند، سند ملکی می‌باشد که شخص می‌تواند آن را مورد وثیقه قرار دهد. همچنین سندها انواع مختلفی دارند که در انواع معاملات و نیز براساس شرایط و نیازهای افراد، از آنها استفاده می‌گردد.

 اموال غیر منقول شخص، موارد متعددی را شامل می‌گردد از جمله زمین، خانه و املاک تجاری  که تمام آنها سند خاص خود را دارند.

 

سند اجاره‌ای چیست؟

سند اجاره‌ای قراردادی لازم الاجرا است که  براساس م 10و م256 قانون مدنی، میان طرفین منعقد می‌شود. طرفین قرارداد موظف هستند تعهدات مندرج در قرارداد را ایفا نمایند.
در اینجا این سوال مطرح است که چه کسانی از این قراردادها بهره‌مند می‌شوند؟

پاسخ این است: اجاره‌ی سند برای افراد متقاضی وام، متقاضی وثیقه برای دادسرا و دادگاه، تعزیرات حکومتی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در پاسخ به‌این سوال که از کجا می‌شود سند اجاره‌ای تهیه کرد؟
به مقاله‌ی «سند اجاره ای از دیوار بگیرم یاسندگذار» مراجعه کنید.

 

سند ملکی، انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

 1. سند ملکی منگوله‌دار
 2. سند ملکی تک برگ
 3. سند ملکی عرصه و اعیان
 4. سند ملکی وفقی
 5. سند ملکی المثنی
 6. سند ورثه‌ای
 7. سند وکالتی
 8. سند ملکی تفکیکی
 9. سند ملکی معارض
 10. سند بنچاق
 11. سند ملکی شورایی
 12. سند ملکی رهنی

 

آگهی سند اجاره‌ای ارزان 

به زبان ساده می‌توان گفت هنگامی‌که فردی نیاز به سندملکی داشته و چنین سندی را در اختیار نداشته باشد اقدام به اجاره‌ی سند ملکی از صاحب سند می‌کند ؛ البته سندی که شش دانگ و تک برگ باشد.

 طبعا اگر کسی اطلاعات کافی در‌این مورد نداشته باشد ممکن است برای تهیه‌ی سند،  به سراغ آگهی‌های موجود در بازار،  از جمله دیوار و شیپور برود که به هیچ عنوان توصیه نمی‌گردد.

 شما ممکن است با آگهی‌های مختلفی روبه رو شوید که اعلام داشته برای اجاره‌ی سند با ما تماس بگیرید؛  در چنین حالتی باید جانب احتیاط را رعایت کرده و به سراغ هر کسی نروید.پس در‌اینگونه موارد چه باید کرد؟

برای اطمینان در‌این مورد، بهترین و مطمئن ترین راه آن است که به مجموعه سند گذار مراجعه نموده و بهترین آگهی‌های سند اجاره‌ای  مطمئن را از ما بخواهیید. در واقع ما سندها را با قیمت‌های کارشناسی شده به شما ارائه می‌دهیم.

فردی که سندی را اجاره می‌کند،  باید بر طبق قول و قراری که گذاشته شده، مبلغ معینی را به صاحب سند اعطا نماید. اجاره‌ی سند برای افرادی مناسب است که خود، سندی نداشته و باید پی گیر اجاره‌ی سند برای رفع مشکل خود باشند.

در کلیه‌ی شهرهای کشور، مراکز معتبری برای اجاره‌ی سند وجود دارند که می‌توانید جهت حصول اطمینان از قانونی بودن اسناد، به آنان مراجعه کنید.

همانطور که پیش تر اشاره کردیم شما برای اجاره سند می‌توانید به مجموعه سندگذار مراجعه فرمایید. مجموعه ما در کوتاه ترین زمان ممکن، سند مورد نظر را در اختیار شما قرار خواهد داد.    

 

خدمات اجاره‌ی سند ملکی توسط سندگذار

 

تیم سندگذار می‌تواند خدمات گسترده‌ای به افراد ارائه دهد. دانستن‌ این نکته لازم است که مجموعه سند گذار می‌تواند سند اجاره‌ای 6دانگ را با ارزش‌های متفاوتی از‌ 1میلیون تا چند صدمیلیارد تومان در اختیار شما قرار داده و خدمات مختلفی ارائه نماید. از جمله‌ی این خدمات:

 • سند اجاره‌ای شش دانگ در تهران
 • سند اجاره‌ای شش دانگ در کلان شهرهای مختلف کشور
 • سند اجاره‌ای شش دانگ در شهرستان‌های مختلف
 • اجاره‌ی سند برای دادگاه
 • اجاره‌ی سند تک برگ
 • اجاره‌ی سند چت دادسرا
 • اجاره‌ی سند جهت زندان مرکزی اوین
 • اجاره‌ی سند جهت آزادی زندانی سربندان
 • اجاره‌ی سند برای آزادی زندانی خورین
 • اجاره‌ی سند جهت آزادی زندانی قزل حصار
 • اجاره سند برای آزادی زندانی دماوند
 • اجاره‌ی سند برای دادگاه کارکنان دولت
 • اجاره‌ی سند جهت تعزیرات
 • اجاره‌ی سند جهت دادگاه ویژه‌ی روحانیت محترم
 • اجاره‌ی سند جهت فروشگاه‌های زنجیره‌ای
 • اجاره‌ی سند برای دادگاه جرائم اقتصادی

قوانین اجاره‌ی سند

 • برای اجاره‌ی سند به هر آگهی اعتماد نکنید.
 • در سرتاسر کشور می‌توانید برای اجاره سند، به مراکز معتبر، که دارای دفاتر عامل می‌باشند مراجعه کنید تا کار شما به روش اصولی و درست انجام پذیرد.
 • مراکز مورد نظر و معتبر، هزینه‌های تعریف شده‌ای برای اجاره سند ملکی دارند که شما را از آن مطلع خواهند ساخت.
 • مراجعه به افراد معمولی و ناشناس علاوه بر‌اینکه بار مالی سنگینی را بر دوش شما می‌افکند تبعات جبران ناپذیری را برای شما در پی خواهد داشت؛ به همین دلیل لازم است هر وقت و به هر دلیلی که نیاز به اجاره‌ی سند داشتید با هر کسی وارد معامله نشده و صرفا دفاتر قانونی مربوط به‌این امر را مد نظر داشته باشید.
 • مراجعه به افراد ناشناس نه تنها دردی از شما دوا نمی‌کند، بلکه موجب فریب شما شده و به زودی متوجه خواهید شد که در دام کلاهبرداران افتاده‌اید و نه تنها مشکل شما حل نمی‌گردد بلکه دردی نیز به دردهای شما اضافه خواهد شد.

 

فرآیند اجاره‌ی سند

در مورد اجاره‌ی سند،  باید‌این نکته را متذکر شویم که شرایط هر فردی با دیگر افراد تفاوت داشته و هر شخصی ممکن است شرایط خاص خود را داشته باشد،  اما مراجعه‌ی حضوری به دفاتر مؤسسات معتبر اجاره‌ی سند و نوشتن قرارداد برای همه متقاضیان سند الزامی‌است. بقیه فرآیند اجاره سند توسط مؤسسه انجام شده و متقاضیان هم از مراحل انجام کار مطلع خواهند شد.

 

آیا اجاره‌ی سند از نظر قانونی منعی ندارد؟

 

در پاسخ به‌این سوال باید گفت : خیر. اجاره‌ی سند منع قانونی ندارد؛  چرا که در قوانین جمهوری اسلامی‌ایران، ماده‌ی قانونی مشخصی در‌این باره تصویب نشده و به طور صریح و واضح و آشکار به سند اجاره‌ای، اشاره‌ای نشده است، بنابراین از نظر قانونی ، مشکلی برای‌این کار وجود ندارد.

همچنین در مورد هزینه‌ی سند اجاره‌ای باید اشاره کنیم‌این هزینه بستگی به ارزش ملک و نوع آن دارد. هزینه اجاره سند در مجموعه سند گذار توسط کارشناسان زبده و با تجربه محاسبه شده و به متقاضیان اعلام می‌گردد.

آیا می‌دانستید از سند ملکی که متعلق به خانه و‌یا مغازه تان می‌باشد چه استفاده‌هایی می‌توانید ببرید؟ اغلب ما‌یک سند ملکی را در منزل نگاه داشته و با دقت از آن مراقبت به عمل می‌آوریم، اما باید بدانید که سند ملکی منزل‌یا مغازه‌ی خود را می‌توانید اجاره بدهید، چرا؟ زیرا افرادی هستند که به سند شما احتیاج دارند و در ازای دریافت مبلغی معین و همچنین برای مدت زمانی مشخص، سند شما را اجاره می‌نمایند. همچنین سند ملکی، مزایای دیگری نیز دارد و شما می‌توانید برای دریافت وام از بانک‌ها و‌یا همینطور سپردن وثیقه به دادگاه و مراجع قضایی از آن استفاده نمایید.

به عبارت ساده تر، سند ملکی به صورت اجاره در دسترس افرادی قرار می‌گیرد که به آن احتیاج دارند.

 

در پایان همانطور که در مقاله پیش رو عنوان نمودیم سند اجاره‌ای ممکن است در موارد متعددی مثل اخذ وام  و‌یا برای آزادی زندانیان مورد استفاده قرار گیرد و برای‌این کار می‌بایست از مؤسسات معتبر اقدام به اجاره سند نمود.

افرادی هستند که در ازای دریافت مبالغی و برای مدت‌یک سال، سند خود را به شما اجاره خواهند داد.

اجاره سند از نظر قانونی منعی ندارد.

 در نهایت باید بگوییم که سند اجاره‌ای برای افرادی که به‌یک سند تضمینی نیاز دارند،‌یک راه حل آنی و قابل قبول خواهد بود.

 

2 نظرات

 • fA

  ژانویه 30, 2024 - 10:51 ق.ظ

  قیمتتون واقعا منصفانه هست خداقوت

 • اشکان

  ژانویه 31, 2024 - 7:04 ب.ظ

  سلام
  من سند منزلم رو میتونم از طریق مجموعه شما اجاره بدم؟ راستش به هر جایی اعتماد ندارم

پیام بگذارید